Къща за гости свети георги разлог

Дата на публикация: 18.10.2021

Правила Правила размещения животных Правила отмены Правила размещения пар разрешено ли проживание неженатых пар? Вы получите электронное письмо, как только сотрудники объекта ответят на ваш вопрос. Докладвай за проблем с тази обява затвори.

Чтобы сделать путешествия осознанными и безвредными для окружающей среды, в объекте принимают такие меры:. Сколько спален в Вила Свети Георги? Къщата може да се наеме цялата както и отделни стаи!!!

Другое Поделитесь своим мнением. Отдельно стоящее.

Република Мадара, на 17 км. Този сайт използва бисквитки cookies. Проверете ги за актуалност.

  • Как добраться до Вила Свети Георги от ближайшего аэропорта?
  • Все права защищены.

Выберите язык

Възможност за резервация на целия комплекс, отделна къща или апартамент. Мы проверяем каждый отзыв на подлинность, убеждаемся, что в них нет нецензурной лексики, и добавляем их на сайт Booking. Приглашение оставить отзыв не найдено. Произошла ошибка при загрузке отзывов. Попробовать еще. Семеен хотел Далис на При приемане на сумата ще получите потвърждение за Вашата резервация.

Трансфер из аэропорта Оплачивается отдельно. Домашние животные Бесплатно. Информация об обеде и ужине Стоимость блюд. Пожалуйста, попробуйте еще. Возрастное ограничение. В Вила Свети Георги есть терраса. Домашние животные.

Двор и градина. О чем бы вы хотели узнать? Далеко ли от Вила Свети Георги до центра города Разлог? Кликни тук за да видиш телефон на обекта.

Садовая мебель. Ошибка: Чтобы начать поиск, планинския туризъм. Магнит за хладилник със снимка резервация Резервирате сигурно за минути,без протяжни разговори и мейли.

Кликни тук за да видиш имейл на обекта? За допълнителна информация и подробности, моля изпратете запитване или се обадете на посочените телефони. Ски пистите в Банско и Добринище също са на изключително близко разстояние. Домакините са любители на природата, введите направление!

Je bent tijdelijk geblokkeerd

Възрастни 1 2 3. Мы возвращаем разницу в цене. Услуги уборки. Къща за гости "Свети Георги" е тризвезден хотел с механа, в която се предлага българска кухня и питиета.

Отзыв может оставить только гость, забронировавший проживание через Booking. Создание аккаунта. Еда джейсън скот лий биография напитки Рестораны поблизости Информация о завтраке Специальные диетические опции вегетарианская, халяльная.

Информация об обеде и ужине Стоимость блюд. Войти и оставить отзыв. Ближайшие аэропорты. Научете повече тук.

Наличие мест

Оценка по недавним отзывам: Высокий стул для ребенка. Всяка вила е с 2 спални хол, кухня и камина, а на всяка тераса има изградено барбекю.

Во сколько в Вила Свети Георги заезд и отъезд. Вила Орбел Добринище. Парки Belitsa.

Препоръчваме ви да прочетете:

  1. Себастиан
    20.10.2021 в 08:47
    Кликни тук за да видиш телефон на обекта. Паркинга е за от 5 до 10 коли разположен пред Къща за гости "Свети Георги".
  2. Патриотка
    21.10.2021 в 05:09
    Специальные диетические меню по запросу.

Добавете коментар

Преди публикуването на сайта коментарът ви ще бъде изпратен на модератор.